Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Uşak Güç Elektrik, 2004 yılında kurulmuş olup endüstriyel elektrik malzemeleri satışı ve elektrik taahhüt uygulamaları konusunda hizmet veren uzman bir firmadır. Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik ettiği ürünleri, yurtiçi ve çevre ülkelerdeki sanayi kuruluşları, madencilik sektörü içerisindeki firmalar, yükleniciler ve satıcı firmalara sunmaktadır.

 

Yurtiçi ve yurtdışı madencilik sektörünün öncü firmalarına her çeşit elektrik malzemesi tedariği, enerji dağıtım, alt yapı dizaynı ve projelendirilmesi ve saha uygulamaları konusunda ayrıca trafo merkezlerinin ve elektrik dağıtım sistemlerinin yıllık periyodik bakımları, raporlanması ve İşletme sorumluluğu alanlarında aktif olarak hizmet vermekteyiz.

 

“ Güven “ kelimesi üzerine inşa ettiğimiz misyonumuz yaptığımız her işte en birinci önceliğimiz olmaktadır. Misyonumuz doğrultusunda malzeme tedariği, taahhüt ve projelendirme hizmetlerinde çalıştığımız firmaya “ Güven “ duygusunu hissettirmek birinci önceliğimizdir. Uşak Güç Elektrik olarak yaptığımız bütün işlerde iş güvenliği kurallarını titizlikle uygulamayı, çevre dostu bir çalışma gerçekleştirmeyi kendimize ilke edinmiş durumdayız.

 

Uşak Güç Elektrik olarak teklif isteklerini nitelikli satış elemanlarımız sayesinde gecikmeksizin ve ciddiyetle yanıtlamaktayız. Elektrik ve proses ekipmanlarına ilave olarak diğer malzeme taleplerinizde de çözüm ortaklarımızla destek vermeye hazırız.

 

2023 yılı itibari ile de Voltajmarket.com markası ile elektronik ortamda elektrik malzeme satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Vizyonumuzu ve misyonumuzu, ilkelerimizden ödün vermeden Voltajmarket.com üzerinden devam ettirmekteyiz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Kargo Avantajları

Sunduğumuz avantajlı kargo seçenekleri, ücretsiz kargo imkanı ve mağaza teslim seçenekleri ile sizlere kaliteli bir alışveriş yaşatmak Voltajmarket olarak misyonumuzun önemli bir parçası

Güvenli Ödeme Seçenekleri

Paytr güvencesiyle kredi kartına peşin ödeme ve taksit imkanları yanı sıra EFT/Havale seçenekleriyle ödeme imkanı sunmaktayız. %100 para iadesiyle alışverişleriniz bizimle güvende

Destek

Her türlü soru ve sorunlarınız çözümü için müşteri destek hattımız yanınızda.